اپل با به‌روزرسانی iOS 16.0.2 مشکل لرزش دوربین آیفون ۱۴ را برطرف کرد


اپل روز گذشته به‌روزرسانی جدیدی برای سیستم‌عامل iOS منتشر کرد تا شماری از باگ‌هایی را که کاربران در آیفون ۱۴ گزارش کرده بودند برطرف کند. انتشار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری جزئی در فاصله‌ی کوتاه پس از عرضه‌ی گوشی‌های جدید اپل، اتفاق جدیدی نیست. آیفون‌های اپل همواره پس از عرضه یک‌سری باگ‌های جزئی دارند که سریعاً رفع می‌شوند، بااین‌حال یکی از این باگ‌ها در آیفون ۱۴ به‌شدت مورد توجه قرار گرفت.

به‌گزارش CNBC، در روزهای اخیر کاربران در ویدیوهایی نشان دادند آیفون‌های جدید اپل به هنگام باز کردن برخی از اپلیکیشن‌های متفرقه نظیر اسنپ‌چت و تیک تاک با مشکل لرزش دوربین مواجه می‌شوند و صدایی از دوربین به گوش می‌رسد. iOS 16.0.2 این مشکل را رفع می‌کند.

کاربران همچنین گفته بودند که نمی‌توانند داده‌ها را از گوشی قدیمی خود به آیفون ۱۴ منتقل کنند. به گفته‌ی اپل با نصب iOS 16.0.2 این مشکل نیز رفع می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

سیستم‌عامل iOS 16 به شکل آزاردهنده‌ای در بسیاری از اپلیکیشن‌ها پنجره‌ای شناور برای کپی‌پیست محتوا نشان می‌داد. در ابتدا تصور شد با قابلیت امنیتی جدیدی مواجه هستیم، اما اپل گفت این موضوع نتیجه‌ی باگ نرم‌افزاری است. با نصب iOS 16.0.2 از دست پنجره‌های شناور کپی‌پیست نیز راحت می‌شوید.

سیستم‌عامل iOS 16 که در جریان برگزاری WWDC 2022 معرفی شد شخصی‌سازی صفحه‌ی قفل را امکان‌پذیر می‌کند و یک‌سری بهبودهای دیگر برای آیفون‌ها به ارمغان می‌آورد. کارشناس زومیت iOS 16 را بزرگ‌ترین غافل‌گیری نرم‌افزاری اپل در چند سال اخیر به‌حساب می‌آورد.

برای دریافت جدیدترین به‌روزرسانی iOS در گوشی خود وارد مسیر Settings > General > Software Update شوید.

کارشناسان زومیت مشغول کار با آیفون ۱۴ پرو مکس هستند و بررسی متنی و ویدیویی این گوشی رده‌بالا به‌زودی منتشر می‌شود.منبع

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.